Potřebujete získat právní rady, nebo si nemůžete dovolit zaplatit advokáta a hodil by se vám právník zdarma? Pak vám nabízíme pomoc, bezplatná právní poradna zdarma a online.

Reklama
Facebook Pravník zdarma
Spolupracujeme
 • Potřebuji peníze

  Potřebujete získat peníze? Hledáte nejvýhodnější půjčky nebo úvěry? Poradíme vám jak získat peníze rychle, levně a bez registru nebo bez ručitele!

 • Sociální dávky

  Jste v těžké životní situaci a nevíte o jaké sociální dávky si požádat a na co máte nárok? Jak se vyhnout existenčním potížím a na co máte nárok podle zákona od státu?

 • Nezabavitelná částka

  Jaká je nezabavitelná částka a životní minimum v případě exekuce na plat nebo na bankovní účet? Jak na dluhy v manželství nebo po rozvodu?

 • Půjčka 20000

  Levná a ověřená půjčka 2000 Kč pro všechny zájemce. Snadný způsob jak získat peníze bez registru a bez poplatků předem.

Výživné u soudu

Výživné a ustanovení znalce

V soudním řízení o stanovení výše výživného ve smyslu § 96 odstavec 1 zákona o rodině, v důsledku mimořádného majetkového postavení některých osob, vyvstává otázka způsobu stanovení majetkových poměrů osob s rozsáhlým majetkem, který má často různorodou formu. Usnesení... [číst více]

Střídavá výchova a určení výživného a styku s nezletilým dítětem

Změna společensko-ekonomických podmínek se začíná výrazněji dotýkat i rodinných vztahů, jako je výchova nezletilých dětí a styk rodičů s nezletilým dítětem. Otázka výchovy a styku rodiče s nezletilým dítětem je současně i otázkou filozofickou související s přirozeným... [číst více]