Potřebujete získat právní rady, nebo si nemůžete dovolit zaplatit advokáta a hodil by se vám právník zdarma? Pak vám nabízíme pomoc, bezplatná právní poradna zdarma a online.

Reklama
Facebook Pravník zdarma
Spolupracujeme
 • Potřebuji peníze

  Potřebujete získat peníze? Hledáte nejvýhodnější půjčky nebo úvěry? Poradíme vám jak získat peníze rychle, levně a bez registru nebo bez ručitele!

 • Sociální dávky

  Jste v těžké životní situaci a nevíte o jaké sociální dávky si požádat a na co máte nárok? Jak se vyhnout existenčním potížím a na co máte nárok podle zákona od státu?

 • Nezabavitelná částka

  Jaká je nezabavitelná částka a životní minimum v případě exekuce na plat nebo na bankovní účet? Jak na dluhy v manželství nebo po rozvodu?

 • Půjčka 20000

  Levná a ověřená půjčka 2000 Kč pro všechny zájemce. Snadný způsob jak získat peníze bez registru a bez poplatků předem.

Nezařazené

Určování advokátů za sníženou odměnu či bezplatně dle § 18 odst. 2 zákona o advokacii a bezplatné právní poradenství

Podmínky pro přiznání práva na určení advokáta Českou advokátní komorou jsou stanoveny v § 18 zák.č. 85/1996 Sb. o advokacii, v platném znění Základní podmínky pro určení advokáta k poskytnutí právní služby: – včasnost podané žádosti – žadatel nesplňuje podmínky... [číst více]

Nutná obhajoba

________________________________________________________ Systém ASPI – stav k 8.10.2012 do částky 120/2012 Sb. a 43/2012 Sb.m.s. 141/1961 Sb. – Trestní řád – poslední stav textu Nutná obhajoba § 36 nadpis vypuštěn (1) Obviněný musí mít obhájce už v přípravném řízení, a)... [číst více]